MOBILNÍ APLIKACE A LÉKY NA PŘEDPIS

Díky rezervaci eReceptu v aplikaci BENU máte jistotu, že vaše léky na předpis jsou v lékárně připravené a můžete se pro ně bez obav zastavit. Recept si tak v BENU Lékárně vyzvednete napoprvé. Zjistěte také, které další praktické funkce jsme pro vás v aplikaci připravili! Lékový kalendář, kontrola lékových interakcí a online poradna jsou funkce, které vám pomohou mít vaší léčbu a užívání léků pod kontrolou. S mobilní aplikací BENU si vaše zdraví bereme na starost.

Rezervujte si léky z eReceptu bez opisování kódu Rezervujte si léky z eReceptu bez opisování kódu

Místo složitého opisování písmen a číslic kódy jednoduše načtěte:

  • Skenováním QR kódu nebo čárového kódu: dostali jste od lékaře papírovou průvodku eReceptu? Namiřte kameru fotoaparátu na QR nebo čárový kód eReceptu a je to hotovo. Po ověření pokračujte na výběr lékárny.
     
  • Výběrem z galerie mobilu: přístup do galerie jistě oceníte, pokud máte QR kód nebo čárový kód vyfocený v mobilu Vyberte fotografii s kódem a pokračujte na výběr lékárny.
     
  • Výběrem z SMS zpráv: nejčastější formou předání eReceptu je zaslání SMS zprávy. V chytrém telefonu si SMS zprávu zkopírujte do aplikace a pokračujte na výběr lékárny.
     
  • Ruční zadání 12místného kódu: nemáte k dispozici QR nebo EAN kód? Léky si rezervujete také v případě, že máte k dispozici pouze napsaný 12místný kód z písmen a číslic. Kód vypište a po ověření správnosti kódu pokračujte na výběr lékárny.

Je to jednoduché. Stačí si připravit kód eReceptu. Rezervaci v aplikaci zvládnete ve 3 snadných krocích ze svého Androidu nebo iOS od Apple.
 

Spolehněte se na svůj Lékový kalendář Spolehněte se na svůj Lékový kalendář

S lékovým kalendářem v aplikaci BENU už nikdy nezapomenete užít své léky. Nastavte si názvy léků, denní dobu, počet tablet a přiřaďte svým tabletám nebo kapkám barvu pro snadné rozpoznání. Lékový kalendář vás upozorní notifikací v mobilu, že přišel čas vzít si své léky. V Lékovém kalendáři najdete také přehledně seřazený seznam svých léků.

Nechte si poradit od lékárníka online, z pohodlí domova Nechte si poradit od lékárníka online, z pohodlí domova

Je pro vás z jakéhokoliv důvodu složité se dostat osobně do lékárny? Nedělejte si starosti. Poraďte se přímo s naším lékárníkem online. V poradně navíc naleznete databázi předchozích dotazů rozčleněných přehledně do sekcí podle tématu. Vyberte si, co vás zajímá.

 

* více informací na OBCHODNÍ PODMÍNKY - APLIKACE
* Informace o zpracování osobních údajů aplikace naleznete zde
* Více informací na Podmínky rezervace eReceptu
* Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde
* Nastavení cookies zde