Lékárna BENU Praha 6, Evropská, metro Veleslavín

Kontakt

Kraj: Hlavní město Praha
Adresa: Evropská 859/115a, Praha 6, 16000
Telefon: 731638196
E-mail: praha.veleslavin@benu.cz

Otevírací doba lékárny

Pondělí: 08:00 – 19:00
Úterý: 08:00 – 19:00
Středa: 08:00 – 19:00
Čtvrtek: 08:00 – 19:00
Pátek: 08:00 – 19:00
Sobota: 09:00 – 14:00

Zaměření lékárny Praha 6, Evropská, metro Veleslavín

  • Bezbariérový přístup
  • Dermokosmetika
  • Měření tlaku

O lékárně Praha 6, Evropská, metro Veleslavín

BENU Lékárna Veleslavín:

Lékárna je v přízemí budovy AFI Vokovice spolu s klinikou Canadian Madical s.r.o. na Evropské ulici v Praze 6 naproti výstupu z metra Veleslavín a 3 minuty od nádraží.. Lékárna má bezbariérový vstup. Nabízíme kvalitní lékárenskou péči, široký sortiment léčivých přípravků, doplňků stravy , zdravotnických prostředků veterinárních přípravků a dermokosmetiky. Přijímáme recepty na individuální přípravu masti, krémy, roztoky, nebo tobolky ( příprava je do druhého dne nebo na počkání u méně náročné přípravy). V naší lékárně si můžete nechat změřit hladinu cukru,cholesterolu v krvi a krevní tlak.

Lékárna je výdejnou BENU e-shopu.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

 


BENU Veleslavín Pharmacy: The pharmacy is located on the ground floor of the AFI Vokovice building together with the Canadian Madical s.r.o. on the European Street in Prague 6 opposite the exit from the Veleslavín metro station and 3 minutes from the railway station. The pharmacy has a barrier-free entrance. We offer quality pharmaceutical care, a wide range of medicinal products, food supplements, medical devices for veterinary products and dermocosmetics. We accept recipes for individual preparation of ointments, creams, solutions, or capsules (preparing them for the next day or waiting for less demanding preparation). In our pharmacy, you can measure your blood sugar,cholesterol and blood pressure. The pharmacy is a dispensery of BENU e-shop. We look forward to your visit.

Vedoucí lékárník: Mgr. Radovan Mareda

O lékárníkovi

Vystudoval Farmaceutickou fakultu univerzity Komenského v Bratislavě. Studium ukončil v roce 1999. Atestaci v oboru veřejné lékárenství získal v roce 2008. Má garantovaný kurz ČLnK - Screening Diabetu. Pro společnost BENU pracuje od roku 2018, a v současnosti působí na pozici vedoucího lékárníka v lékárně BENU na Veleslavíně.

Rezervace eReceptu

Pro zarezervování eReceptu klikněte na následující tlačítko

Zarezervovat

Lékárny v okolí

Seznam všech lékáren

* Více informací na Podmínky rezervace eReceptu
* Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde
* Nastavení cookies zde