CO DĚLAT, KDYŽ VÁM OD LÉKAŘE PŘIJDE ERECEPT?

 

Klasický postup je, vydat se s kódem eReceptu nebo papírovou průvodku rovnou do lékárny. Zjišťování, jestli mají všechny předepsané léky skladem, je ale často zdlouhavé a mnohdy napoprvé nepochodíte. Pokud se navíc musí léky připravit v laboratoři, tuto cestu absolvujete dokonce dvakrát. Nechce se vám obíhat všechny lékárny ve městě a volíte cestu telefonování? I takový způsob může být nejistý.

Nyní je díky možnosti online rezervace eReceptů postup jednoduchý a vyzvednutí rychlé.

Nachystejte si kód eReceptu a odešlete rezervaci Nachystejte si kód eReceptu a odešlete rezervaci

Lékař vám vystaví eRecept a kód odešle do e-mailu, formou SMS zprávy nebo vytiskne průvodku eReceptu. Nově místo telefonátů nebo obcházení lékáren kód zadáte do rezervačního formuláře na benunapredpis.cz, vyberete oblíbenou lékárnu a rezervaci odešlete.

Léky připravíme a zašleme vám SMS i email Léky připravíme a zašleme vám SMS i email

Lékárník rezervaci potvrdí, zkontroluje a připraví léky pro výdej. Jakmile bude vše připravené, odešleme vám SMS zprávu a email, kde najdete pokyny, jak a kdy si můžete své léky vyzvednout. Je to rychlé. Až 80 % zákazníků dostane své léky v ten samý den. Takto si můžete rezervovat všechny léčivé přípravky z eReceptu, včetně těch, které vyrábíme na míru v naší laboratoři.

​  Přijďte do lékárny s potvrzením ​ Přijďte do lékárny s potvrzením

Dostali jste informaci, že jsou vaše léky připravené? V lékárně u výdeje na recept mějte po ruce pro lékárníka kód eReceptu, na který rezervaci vyzvednete. V případě, že máte kartu BENU PLUS, žádná sleva na doplatek vám neuteče. Následují už jen potřebné informace o užívání léků a je to.

Hotovo! Nyní máte vše, co potřebujete a hned napoprvé.

Vyzkoušejte online rezervaci hned teď.

Rezervovat eRecept

* Více informací na Podmínky rezervace eReceptu
* Informace o zpracování osobních údajů naleznete zde
* Nastavení cookies zde